BIURO PODRÓŻY NH1

Zajmujemy się, tym co kochamy i dzięki temu robimy to najlepiej! Zarażamy pasją do podróży, oferując produkty w różnorodnym zakresie. Organizujemy wyjazdy i wycieczki, podczas których pokazujemy uczestnikom najpiękniejsze zakątki świata, koncerty ze wspaniałymi artystami oraz inne niecodzienne usługi, takie jak: loty samolotem, helikopterem, balonem, jazdy autami terenowymi oraz inne ekstremalne doświadczenia. Zajmujemy się również organizacją plenerów ślubnych w najpiękniejszych miejscach w Europie. Jednocześnie cały czas dbamy o to, aby każda wykonywana przez nas usługa była zrealizowana w profesjonalny i rzetelny sposób, a każdy element był dopięty na ostatni guzik.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów podróży i niecodziennych zdarzeń. Pragniemy zwiedzać i rozpowszechniać wiedzę o najpiękniejszych zakątkach Europy i nieustannie próbować nowych rzeczy. Wszystkie atrakcje, które oferujemy, sprawdziliśmy samodzielnie, a teraz chcemy dzielić się z Wami wszystkim, czego doświadczyliśmy. Cały czas dodajemy do naszej oferty wyjątkowe miejsca, które chcemy Wam pokazać i doświadczenia, które możecie przeżyć!

Nasza oferta zawsze jest spersonalizowana i dobierana indywidualnie dla każdej grupy oraz osoby. Bierzemy pod uwagę osobiste preferencje, wiek, możliwości fizyczne, pasje i zainteresowania, a także wiele innych czynników. Naszym celem jest zaoferowanie wymarzonego wyjazdu i zagwarantowanie niezwykłej przygody każdej osobie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Korzystając z oferowanych przez nas wyjazdów i innych usług lub zlecając nam realizację Twojego pomysłu, nie musisz się martwić niczym więcej, wszystko zrobimy za Ciebie! Tobie pozostanie jedynie dobra zabawa, odpoczynek i przeżycie niesamowitej przygody!

Masz własną wizję, ale nie wiesz jak ją zrealizować??

Jeśli tak jak my, uwielbiasz podróżować i próbować niesamowitych rzeczy, pragniesz pokazać innym miejsca, które pokochałeś, koniecznie przekaż nam swoje sugestie, co warto zobaczyć i czego koniecznie trzeba spróbować, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać wyzwaniu i zamieścić Twoją propozycję w naszej ofercie.

Masz pomysł na wyjazd lub imprezę z niesamowitymi atrakcjami, ale nie chcesz przejmować się formalnościami i organizacją? Napisz do nas! Zrealizujemy dla Ciebie całą wycieczkę lub wydarzenie, według Twojego indywidualnego pomysłu.

Do współpracy zapraszamy również firmy i przedsiębiorców. Przedstaw nam swoją ofertę, a my zainteresujemy nią naszych gości.

Jako organizator turystyki jesteśmy licencjonowanym i ubezpieczonym biurem podróży. 

null